Mums gamina

Royal Halı Logo Download Vector

Įmonė pradėjo savo veiklą 2004-iais ir iš pradžių gamino tik siūlus. Tačiau po metų jie sėkmingai įsiliejo į kilimų rinką su unikaliais dizainais ir gamybos technologijomis. Tai sėkmingai auganti įmonė, kuri šiandien savo produkciją parduoda 457-iose vietose visoje Turkijoje.

Jie pirmieji Turkijoje pagamino ir pristatė kilimus, kurie turi 3D efektą. Jų kilimai apdirbami taip, kad kilimas lengvai nesipurvintų ir „atstumtų“ dėmes.

Puikiai įvertinti Turkijoje ir Europoje – ši gamykla yra pelniusi virš 50-ies įvairių apdovanojimų.


Moldabela Presentation

Šios Moldavų įmonės istorija panaši į mūsiškę. Ilgą laiką, nuo 1980 m., kilimai buvo audžiami didelėje kompanijoje „Covoare Ungheni“. Vėliau, jai ėmus griūti, buvo įkurta nauja įmonė, kuri netrukus perėmė valdymą ir iš esmės pakeitė bei atnaujino gamyblos technologijas. Tačiau naujieji savininkai išlaikė senos ir garbingos gamyklos vertybes ir iki šiol gamina tik puikiausios kokybės kilimus. Gamykla siūlo milžinišką pasirinkimą iš vilnos, poliesterio, akrilo, polipropileno ir jo kombinacijų. Jų produkcija parduodama daugiau nei 40-yje šalių visame pasaulyje.

Gamyklai priklauso „British Wool“, „Woolmark“, „Oeko-Tex“, „BSCI“ ir dar daugelis kitų saugos bei kokybės sertifikatų.

Some of Our Carpet and Accessories Suppliers - StillorganCarpets ...

Belgų kompanija, įkurta 1934 metais. Jau daugiau nei 86 metus ši kompanija kuria aukščiausio lygio ir kokybės rankų darbo vilnonius kilimus. Kompanija pasižymi nepriekaištinga reputacija, moderniausiomis technologijomis, milžiniška patirtimi kilimų industrijoje.

DC CARPETS

Belgų kompanija, įkurta 1963 metais. Pirmus 17 metų buvo gaminami audiniai baldams, tačiau vėliau šią veiklą užbaigė ir pradėjo austi kilimus. 1980-siais kompanija ėmė sparčiai plėstis ir didinti gamybos apsukas.

Kompanija fokusuojasi į pirkėjų norus ir pagal juos nuolat koreguoja savo gamybos programą. Šiuo metu siūloma rinktis net iš trylikos skirtingų kilimų tipų.

Dywany i chodniki: sklep online - Kraków - Domotex.pl

Viena iš didžiausių kilimų gamintojų pasaulyje, ši lenkų kompanija įkurta 1976 metais. Didžioji dalis produkcijos keliauja į įvairias Europos šalis, JAV, Rusiją ir Viduriniuosius Rytus. Jų kilimai puošia prestižinius pastatus, pavyzdžiui Prezidento Rūmus Varšuvoje arba „Europos Istorijos Namus“ Briuselyje.

Jų vilnoniai kilimai yra sertifikuoti jau nuo 1999 m. ir gaminami iš aukščiausios kokybės Naujosios Zelandijos arba Premium klasės vilnos. Nepaisant to, kad fokusuojasi į vilnonius, gamykla taip pat siūlo platų sintetinių kilimų pasirinkimą. Modernūs raštai ir vaikiškų kilimų dizainai taipogi nepalieka abejingų.

LALEE CARPETS & HOME TEXTILE - Basaksehir Carpets | Turkish ...

Turkų kompanija, įkurta 1986 m. Prasidėjusi kaip šeimos verslas, šiandien valdoma trijų sūnų Shikib, Jawid ir Walid Lalee. Tai sparčiai auganti kompanija, kurios kilimus mielai perka ne tik lietuviai, bet ir skandinavai, britai, prancūzai, austrai, italai, graikai ir visa rytų Europa. Šiuo metu kompanija skinasi kelią į Afrikos, Šiaurės Amerikos žemynus.

Lalee priklauso Pierre Cardin kilimų prekės ženklas, todėl visi mūsų parduotuvėje esantys šio dizainerio kilimai yra pagaminti Turkijoje.

DOMOTEX Exhibitor 2020: Ragolle Rugs (Hall 6, Stand G04)

Ragolle įkūrė Alfredas ir Marija Ragolle 1950 metais. 1985 m. verslą perėmė jų dukra Myriam Ragolle su savo vyru Herman Verhelst ir gamykla ėmėsi gaminti kilimus iš vilnos ir viskozės. Šiek tiek vėliau imta gaminti polipropileno ir poliesterio kilimus.

1999 metais buvo pastatytas didelis gamybinis cechas, kuris 2013 m. buvo dar kartą padidintas. 2016 metais atidarytos parodomosios kilimų salės, kuriose galima gyvai apžiūrėti visą asortimentą. Šiuo metu Myriam ir Herman tęsia šeimos tradiciją ir yra kompanijos savininkai, o jų dukra Annemie Verhelst dirba dizaino skyriaus viršininke.

Belgai savo patirtį tekstilės ir kilimų audime skaičiuoja nuo Viduramžių. Visi Ragolle pagaminti kilimai yra 100% pagaminti Belgijoje. Nepriekaištinga reputacija ir šimtametė patirtis jiems padeda kuriant gražiausius šių laikų kilimus. Šią kompaniją ir jos gaminius atpažįsta visame pasaulyje.

Gamykla pati padengia apie 40% savo energijos išlaidų, nes ant savo stogo turi įmontuotas saulės paneles. Kitus 60% energijos perka iš tiekėjo, kuris ją gauna tik iš atsinaujinančių energijos šaltinių- saulės ir vėjo. Gamykla taip pat perdirba tekstilę, popierių, kartoną, plastiką, aliejų, įvairias talpas ir baterijas.

Kompanijai priklauso OEKO-TEX ir Europos Sąjungos REACH sertifikatai – tai reiškia kad kilimų gamyboje ir galutiniame produkte nėra gamtai ir žmogui kenksmingų medžiagų.

Trumpa „Lentvario Kilimų“ istorija

1957 m. nedideliame Lentvario miestelyje, sename grafų Tiškevičių dvare įsikūrė įmonė „Lentvario Kilimai“. Prieš tai dvare šeimininkavęs vielos ir vinių fabrikas buvo iškeltas ir vietoje jo pastaytos audimo staklės, kuriomis buvo audžiami pirmieji kilimai. Metams bėgant gamyba didėjo ir buvo investuota į audimo mašinas.

Lietuviški kilimai išvažiuodavo į Ameriką, Paryžių, Londoną, Vieną, Rio de Žaneirą, Rusiją ir kitas šalis. Etiketė ir vardas buvo atpažįstami kaip geros kokybės ženklas. Vilnoniams kilimams austi buvo naudojama tik lietuviška vilna. Buvo gaminami tiek klasikiniai, tiek modernūs raštai, naudojamos įvairios siūlų kombinacijos – vilna, vilna + viskozė, vilna + sintetika ir pan.

Po Nepriklausomybės atkūrimo fabrikas vos laikėsi kol galutinai bankrutavo 2003 metais. Pastatai ir dvaras parduotas privačiam asmeniui, o vardas, tapęs kokybės ir prekės ženklu, tais pačiais metais buvo parduotas mums, įmonei UAB „Vernisažas“.

Atsakingai renkamės gamintojus, gilinamės į gamybos procesus ir jo metu naudojamas medžiagas. Kasmet dalyvaujame didžiausiose pasaulinėse parodose, lankomės savo tiekėjų gamyklose, sekame interjero tendencijas. Savo specializuotose parduotuvėse turime didžiausią įvairių faktūrų, sudėčių dizainų ir dydžių kolekciją Lietuvoje.

Ir nors fabriko senai nebėra, visi lietuviški kilimai senai parduoti, mes stengiamės, kad kiekvienas mūsų atsivežtas kilimas atitiktų „Lentvario Kilimų“ vardą – būtų patikimas, madingas ir kokybiškas.